Aktuálně
Home :: Aktuálně :: Co právě realizujeme :: Rostoucí Garáž

Rostoucí Garáž

19.07.2021
Tato stavba patří do našeho systému nazvaného „ROSTOUCÍ“. Tím mohou být rostoucí domy, garáže apod., kde stávající objekty se stanou malými s nedostatečnou plochou. Podobně je tomu u nástaveb, ale tak se hovoří o „vertikálním růstu“. Zde rozšiřujeme ...

Tato stavba patří do našeho systému nazvaného „ROSTOUCÍ“. Tím mohou být rostoucí domy, garáže apod., kde stávající objekty se stanou malými s nedostatečnou plochou. Podobně je tomu u nástaveb, ale tak se hovoří o „vertikálním růstu“. Zde rozšiřujeme horizontálně, podobně jako u přístaveb.

Dnes je tu jednoduchá ukázka rostoucí garáže, která vznikla z nedostatku místa ve stávající garáži. Stavebník potřeboval oddělit garážové parkování a vytvořit oddělený prostor s dílnou pro nářadí, kola a ostatní předměty. Po jednoduché stavební přípravě pro založení stěny (120 mm) a střešního pláště (210 mm) pultové střechy z K-KONTROL a nosníků I-OSB došlo k rychlé a jednoduché montáži budoucí dílny o půdorysu lichoběžníku s cca rozměry 6,2 m / 2,9 m / 6,0 m / 1.6 m a výšky od 3,0 m do 3,6 m. Touto výškou bylo umožněno vytvořit extra mezipatro jako menší sklad. Opět provedeno z dřevěných lepených nosníků I-OSB, samozřejmě plně certifikovaných ETA/CE.

O další postup se opět podělíme v příštích dílech! Přejeme krásné léto 2021! Team CZECH PAN

 

www.czechpan.cz, 15.07.2024 12:57