Produkty a služby

Typové domy

Montované domy jsou nabízeny v různých stylech a velikostech. Jsou tak různorodé jako rodiny, které v nich bydlí. Všechny nabízené domy v provedení na klíč jsou v nízkoenergetickém standardu ze systému K-KONTROL.

Nabídka dřevostaveb je kontinuálně doplňována o nové typy. Víme, že typový projekt ne vždy reaguje na konkrétní potřeby zákazníka. Nebere též v úvahu specifika daná okolním terénem či zástavbou do které bude později umístěn. Nasloucháme přáním zákazníků, jejich potřebám, a rádi předložíme zákazníkovi nové variantní řešení vybraného typového montovaného domu či projekčně vyřešíme dřevostavbu zcela dle představ zákazníka či architekta.

Zákazník si může vybrat mezi různými stupni výstavby. Základní variantou je hrubá stavba domu, kdy je dům z venku uzavřený. Materiály pro dokončovací práce je možno zakoupit v našem drevoobchode. Také všechny práce spojené s dalším dokončením je možno objednat u společnosti CZECH PAN.

 

Abies


Abies je jednopodlažní rodinný dům čtyřčlennou rodinu. Klade velký důraz na minimální investiční i provozní náklady.

Alnus


Přízemní rodinný dům ALNUS je navržen pro pohodlný život dvou lidí bez ohledu na věk.

Thuja


Thuja je rodinný dům, který nechce šokovat svým vzhledem, ale svými užitnými vlastnostmi.

Betula


Rodinný dům Betula je dvoupodlažní dům. I přes malé rozměry je dům vhodný pro 4 člennou rodinu.

Castanea


Castanea je moderní dvoupodlažní rodinný dům s pultovou střechou a krytou zastřešenou terasou.

Cydonia


Cydonia je dvoupodlažní rodinný dům vyznačující se velmi kompaktním tvarem, což předurčuje velmi nízké náklady na provoz domu.

Populus


Malý rodinný dům Populus je určen pro tříčlenné rodiny. Návrh domu zohledňuje požadavky urbanistů pro tradiční venkovskou zástavbu.

Quercus


Pokud vstoupíte do rodinného domu Quercus, už nikdy nebudete chtít žít jinde. Quercus je vhodný pro až šestičlennou rodinu.

Salix


Rodinný dům Salix je dvoupodlažní dům s obytným podkrovím. Maximálně energeticky úsporné bydlení.
www.czechpan.cz - K-KONTROL, 21.03.2023 00:16